Nasze serwisy

Ważne informacje o zmianie w prawie telekomunikacyjnym
biznes | Kontakt +48 692 296 995

Obsługa informatyczna


Oferujmy usługi z zakresu bezpiecznego zarządzania systemami informatycznymi oraz infrastrukturą sieciową, monitorujemy na bieżąco stan techniczny Państwa firmy. Proponowane przez nas rozwiązania są „szyte na miarę”, gdyż podstawą ich wdrożenia jest profesjonalny audyt i szczegółowa analiza potrzeb klienta. Doradzamy i optymalizujemy środowisko techniczne, administrujemy siecią oraz serwerami bez konieczności przerywania pracy przez żadnego z uczestników.

Proponujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie techniczne, posiadamy szeroką wiedzę z zakresu konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania, wykrywania i usuwania awarii oraz obsługi wielu różnorodnych systemów. Przyjmujemy i rozwiązujemy bieżące zgłoszenia szybko i sprawnie, pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań sprzętu i oprogramowania. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a każdego klienta traktujemy priorytetowo zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Chcemy zostać Państwa stałym partnerem, dlatego wszelkie działania mające na celu poprawę jakości i wydajności są dla nas bardzo, ważne. Jeżeli zdecydują się Państwo na rozpoczęcie współpracy chcielibyśmy przeprowadzić audyt sprzętu i oprogramowania. Podczas audytu zostanie sprawdzony sprzęt teleinformatyczny w Państwa firmie, legalność i aktualność wykorzystywanego oprogramowania oraz aspekty związane z bezpieczeństwem informatycznym. Po przeprowadzeniu audytu zostanie przygotowana dokumentacja wraz z propozycją rozwiązania.

Następnym krokiem po pozytywnym odbiorze audytu będzie przeprowadzane wdrożenia z uzgodnionym z Państwem harmonogramem. Wdrożenie obejmuje wszystkie aspekty uwzględnione podczas audytu zakończone przeszkoleniem pracowników.

Ostatnim elementem po pozytywnym wdrożeniu będzie opieka IT dedykowana dla Państwa firmy pozwalająca na utrzymanie środowiska informatycznego w najlepszej kondycji oraz zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom, tak aby komputer i oprogramowanie nie było utrudnieniem, a ułatwieniem na drodze do realizacji celów.

Korzyści z abonamentowej obsługi informatycznej:
-gwarancja stałej opieki informatycznej,
-wydłużony czas wsparcia w dni robocze,
-dopasowanie rozwiązań informatycznych do potrzeb firmy,
-pierwszeństwo w rozwiązywaniu zgłoszonych problemów,
-gwarancja reakcji na zgłoszenie do 15 minut,
-gwarancja usunięcia usterki w najkrótszym możliwym czasie.

Dodatkowe zalety:
-obniżenie kosztów stałych w przedsiębiorstwie (etaty, powierzchnia biurowa, urządzenia), pomoc
specjalistów bez konieczności ich zatrudniania,
-dostęp do najnowszych zastosowań teleinformatycznych,
-przeniesienie zasobów – wspierani przed wydajny sprzęt komputerowy pracownicy mogą się
skupić na wykonywaniu kluczowych zadań.

opis usługi

Korzyści


Brak dodatkowych
inwestycji w sprzęt
Wygodne
rozwiązanie od
jednego dostawcy
(internetu) dla całej
firmy.
Innowacyjne
rozwiązanie dla
Twojej firmy

Rozwiązanie
dostępna dla:

  • małe i średnie firmy
  • medycyna
  • oświata
  • sieci handlowe
o nas

O naszej firmie

Biznes Światłowodem to śląska firma, której celem jest wdrażanie nowoczesnych technologii na terenie Śląska i całego kraju. Infrastruktura
telekomunikacyjna oparta jest na sieci światłowodowej, co umożliwia szybki przepływ informacji i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
technologicznych usprawniających korzystanie z internetu.

Wdrożone usprawnienia sprawiły, że:
• prędkość przesyłania danych to nawet 1000 Mb/s przy utrzymaniu niskiej oplaty za korzystanie
• zminimalizowane zostało ryzyko utraty połączenia
• rozbudowane zostały działy obsługi klientów zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych, dzięki czemu wszelkie problemy techniczne rozwiązywane są na bieżąco poprzez zdalne systemy.

Już dziś zapoznaj się z ofertą Biznes Światłowodwem i ciesz się szybkim internetem!.

Formularz kontaktowy    Kontakt: +48 692 296 995

    +48 666 828 960

    obsluga@biznes.swiatlowodem.pl